February 25, 2021
Portali Shprehja

Kim Kardashian mes frutave, kë do e hanit të parën?

Kim Kardashian erdhi e ‘nxehtë’ në imazhet e reja.

Ylli televiziv Kim Kardashian javët e fundit është komentuar pafund për divorvcin nga Kanye West.

Por, pavarësisht problemeve që mund të ketë në familje, ajo nuk po e ndal punën në biznesin e saj.

Bukuroshja së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, prapaskenat e të cilit i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

E veshur me të brendshme dhe ulur mbi një tavolinë plot me fruta, Kim dukej provokuese, teksa po i hidhej mjaltë në fytyrë.

Në disa video të tjera, Kim shfaqet me flokë të lëshuara teksa po bënte lëvizje joshëse mbi një shtrat të mbuluar me petale lulesh.


Të Ngjajshme

Sa bukur duket Kumrija me këtë fustan

admin

Motra e Edonës një bukuri e rrallë natyrore

admin

Enca në projektin e ri do ta tregojë gjithë gjoksin

admin

Leave a Comment