May 11, 2021
Portali Shprehja

Kinematografia e Kosovës së shpejti publikon film me skenar të Ilir Shaqirit

Ilir Shaqiri është këngëtar dhe autor i shumë hiteve. Ai ka marr pjesë në më shumë se 1000 koncerte dhe përmbi 900 prej tyre janë humanitare. Ai ka kontribuar në skenën muzikore duke sjellë hite të mëdha, ku vlen të përmenden këngët solo po ashtu edhe bashkëpunimet. Përkundër viteve, ai po vazhdon të jetë mjaftë […]

.

Të Ngjajshme

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Modelja kolme pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

admin

Leave a Comment