June 23, 2021
Portali Shprehja

Kinezët kanë krijuar virusin në një laborator në Whan (DOKUMENT) – Iliria News Agency

Studim i ri: Kinezët kanë krijuar virusin në një laborator në Whan (DOKUMENT) – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Kjo është zgjidhja që Amerika ua propozon Kosovës dhe Serbisë për Ujmanin – Iliria News Agency

admin

Skandaloze/ RTK mori 17 makina me qera mbi gjysmë milion euro, me këtë çmim mund t’i blinte 34 të reja (DOKUMENT) – Iliria News Agency

admin

Gazetari i njohur kroat i përshëndet serbët me shqiponjë dhe ‘Skënderbe’ – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment