May 16, 2021
Portali Shprehja

Kini pak vëmendje dhe mëshirë për Medvegjën, Bujanocin dhe Preshevën! – Iliria News Agency

Forumi AFEDS i bën thirrje partive në Shqipëri: Kini pak vëmendje dhe mëshirë për Medvegjën, Bujanocin dhe Preshevën! – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Bajden biseda telefonike me Abas dhe Netanjahun, çfarë pritet të ndodhë? – Iliria News Agency

admin

Çfarë është Hamas, grupi që sundon Gazën? – Iliria News Agency

admin

Sa i transmetueshëm është varianti indian i Covid-19 që po përhapet në gjithë botën? – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment