3.6 C
Skopje
December 10, 2019
Offside

Kishte bërë gati edhe stafin, Skënder Gega nuk duket ende askund në Jordani

Pas largimit nga Partizani, me të cilin arriti të ngrinte lart titullin kampion të Superiores në sezonin e shkuar, Skënder Gega pritej të niste një aventurë të re. Këtë herë në një tjetër kontinet, në atë aziatik ku do të drejtonte në kampionatin e Jordanisë. Gjithçka ishte vendosur dhe Gega do të ulej në stolin e Al Ramtha në fillim të këtij muaji. Madje vetë trajneri kishte zgjedhur edhe stafin me të cilin do të punonte dhe e vetmja gjë që mungonte ishte hedhja e firmës në kontratë për të bërë më pas çdo gjë zyrtare.

Megjithatë disa javë kanë kaluar dhe zyrtarizimi i Skënder Gegës në krye të pankinës së Al Ramtha-s ende nuk ka ardhur. Një vonesë e tillë bën që të ngrihen dyshime nëse diçka ka ndryshuar dhe palët nuk do jenë në gjendje të nisin bashkëpunimin e tyre, megjithëse nuk ka asgjë konkrete që vërteton këtë hipotezë të re./Sport Ekspres/

Artikuj të ngajshëm

Mbrëmja e çmendur e Maradonës/ Dëshpërim, lot, lutje dhe bie në fushë (VIDEO)

shprehja

Goditja e dënimit dhe e drejta për ta ekzekutuar, në Brazil e zgjidhin me lojën guri, fleta dhe gërshëra

shprehja

VIDEO/ Atë që nuk e arrinin prej 630 minutash, Arsenali e realizon për 9 minuta në “Premier League”

shprehja