May 11, 2021
Portali Shprehja

Kishte mbuluar kamerën e një bankomati në Prishtinë, intervistohet nga Policia

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka intervistuar një person, pasi kishte mbuluar kamerën e një bankomati.

Rasti ka ndodhur në sheshin “Bill Clinton” në Prishtinë, të martën rreth 01:25.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar kishte mbuluar kamerën e një bankomati”.

Njësitë policore gjatë kontrollit tek i dyshuari kanë gjetur dhe konfiskuar një thikë. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

 

 

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment