May 12, 2021
Portali Shprehja

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

Alina Yakupova, 7 vjeç, nga Moska, ka ushtruar profesionin e modelimit që në moshën 4 vjeçare. Ajo tashmë ka bërë emër, duke u paraqitur në fushatat e modës për markën italiane të veshjeve Monnalisa Kids, fëmijët Yudashkin të Rusisë dhe Gloria Jeans. Modelja e re, e cila ka vazhduar të mahnitë botën me bukurinë dhe […]

.

Të Ngjajshme

Edhe Behgjet Pacolli me familje nisen drejt Kosovës për Fitër Bajram

admin

Ekskluzive: Edhe motra e Almedës ia fali zemrën këtij turku të famshëm

admin

Ky është reagimi i Ana Kaurit pas daljes së Atdheut me Sarën nga ‘Përputhen’

admin

Leave a Comment