May 16, 2021
Portali Shprehja

Kjo është arsyeja se pse aktorja e njohur gjatë lindjes, mori në dhomë djalin 9-vjeçar

Hilary Duff donte që djali i saj 9-vjeçar, Luca, të ishte dëshmitar i mrekullisë së jetës dhe për këtë arsye, e mori me vete në dhomën ku erdhi në jetë vajza e saj Mae muajin e kaluar. “Ishte shumë e rëndësishme për mua, sepse dua që të jem e hapur dhe e sinqertë me të […]

.

Të Ngjajshme

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

VIDEO MESNATE

admin

Leave a Comment