18.5 C
Skopje
July 16, 2019
BLUE

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

Tact

Alice Vasquez është gjysja më e përfolur aktualisht në rrjetet sociale për shkak të pamjes së saj.

Ajo ka harxhuar rreth 100 000 dollar me ndërhyrje estetike për të ruajtur linjat e saja, por më shumë se sa kirurxhisë, trupin ia dedikon jogës.

Ajo është trajnere e joga-s prej shumë vitësh.

Alice është 39 vjeç, por prej disa muajsh është gjyshe pasi vajza e saj 20 vjeçare është bërë nënë, transmeton Albeu.com.

“E kam lindur fëmijën e parë 16 vjeç. Tani edhe fëmijët e mi janë njohur që të rinj dhe vajza ka lindur. Kështu, më duhet të quhem gjyshe”, shprehet ajo. /albeu.com/

Shtuar më 11/08/2018,
ora 15:33Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja

Dua Lipa pozon me fanellën e Prishtinës

shprehja