June 23, 2021
Portali Shprehja

Kjo është gruaja serbe e Matthew Palmer, njeriut që do të vendos për fatin e Kosovës – Iliria News Agency

Bota Sot: Kjo është gruaja serbe e Matthew Palmer, njeriut që do të vendos për fatin e Kosovës – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Çfarë duhet të dinë zviceranët që duan të udhëtojnë në Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe Shqipëri – Iliria News Agency

admin

Policia aksion në Kukës e Has, arrestohen 6 persona, sekuestrohet drogë dhe fara kanabisi – Iliria News Agency

admin

Shqipëria me rritjen më të lartë të vdekjeve në Europë – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment