August 5, 2021
Portali Shprehja

Kjo është zgjidhja që Amerika ua propozon Kosovës dhe Serbisë për Ujmanin – Iliria News Agency

Kjo është zgjidhja që Amerika ua propozon Kosovës dhe Serbisë për Ujmanin – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Ky është projekti i frikshëm që po përgatitet për Kosovën – ky politikan shqiptar po mbështet lojën e Serbisë! – Iliria News Agency

admin

Nusja 21-vjeçare vdes një orë pas dasmës, kjo është arsyeja – Iliria News Agency

admin

Nuk na duhet bota serbe – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment