June 21, 2021
Portali Shprehja

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

Agnesa Vuthaj është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Me linjat perfekte që ka, ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Pasi që pozon në forma të ndryshme, shumicën e kohës shfaqet provokuese dhe e veçantë. Këtë herë, me një foto nga plazhi ajo duket perfekte. Pasi që ka ndjekës të shumta, […]

.

Të Ngjajshme

Albani e Miriami kalojnë momente romantike nën dritën e hënës

admin

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment