June 22, 2021
Portali Shprehja

Kjo fytyrë e Mozzikut e nervozon Loredanën

“Rosenkrieg” është titulli i këngës së re të Mozzik dhe Loredanës, dyshes që janë rikthyer sërish bashkë në jetë dhe muzikë. Çifti po duken mjaft të dashuruar dhe këtë herë shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, shkruan “Kosovarja”. Dyshja, kanë bërë shumë foto nga prapaskenat e xhirimit të videoklipit, e një ndër to është […]

.

Të Ngjajshme

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Leave a Comment