September 28, 2020
Portali Shprehja

Kjo ishte gruaja e parë e Veton Surroit

Interesant se si vitet e fundit, jeta private e publicistit Veton Surroi është bërë gjithnjë e më interesante, e përfolur dhe intenzive.

Martesa e dytë edhe atë me një miss, nuk kishte se si të mos e vinte në fokus jetën e Surroit, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, Veton Surroi është i martuar me Blert Sylen, me të cilen ka edhe dy djem e që jeta në çift vërehet se u shkon shumë mire, pavarësisht difetences në moshë.

Por, para se Vetoni të lidhej me Blerta Sylën, ishte i martuar me Afërdita Devajën me të cilën kishte dhe dy vajza, shkruan “Kosovarja”.


Të Ngjajshme

Reja e Gilit tregon format e përkryera nga palestra

admin

A i besoni Kides kur thotë se s’ka pasur të dashur?

admin

Edhe vajza e Albërijes po duket hot në Dubai

admin

Leave a Comment