August 17, 2022
Portali Shprehja

Kjo ishte performanca e Dua Lipës mbrëmë në Prishtinë

Dua Lipa mbrëmë u ngjit në skenën e festivalit Sunny Hill.

Me këtë rast ajo plotësoi dëshirën e shumë fansave të saj për ta parë nga afër atë.

Nën atmosferën e elektrizuar, këngëtarja kosovare me famë botërore paraqitjen në skenë e nisi me këngën e saj “Physical”.

.

Të Ngjajshme

Mali i Zi thyen rekord, rritet inflacioni me 14.9 përqind në korrik

Biden nënshkruan ligjin mbi klimën, kujdesin shëndetësor, taksat dhe inflacionin

Gjenden 100 tonë peshq të ngordhur në një lumë në Poloni, mbetet mister shkaku

Leave a Comment