November 27, 2020
Portali Shprehja

Kjo pozë e Zanfines iu le pa gjumë

Këngëtarja Zanfina Ismaili është cilësuar gjithmonë si një nga femrat me trupin më të bukur, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që tashmë eshtë në të 30-tat e saj, ende po duket shkëlqyeshëm.

Zanfina, i ka ruajtur linjat trupore perfekte, madje i ka kultuvuar edhe më shumë, e këtë e tregon edhe kjo foto.

Zanfina prej kohësh nuk është aktive në muzikë dhe as që ka bërë ndonjë paralajmërim se do të rikthehet me diçka të re.

Deri në rikthim, ja një foto joshëse nga Zanfina Ismaili, shkruan “Kosovarja”.


Të Ngjajshme

Fjolla nuse për merak në jelek të arit

admin

Vajza e Lolës me stil si nëna

admin

Leonora zgjedh fjalët më të mira për vëllaun

admin

Leave a Comment