June 22, 2021
Portali Shprehja

Kjo Shyhretja merkalike e veshjeve unike

Kur është fjala për stil të bukur dhe veshje unike, Shyrhetja renditet ndër të parat. Këngëtarja në fjalë në shumë aspekte kalon në lajm, me pozat e veçanta që publikon, shkruan “Kosovarja”. Pasi që nuk ndalet duke publikuar momente të shumta me ndjekësit, ajo duket mbresëlënëse me veshjet që bën. Në këtë imazh të fundit […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment