March 1, 2021
Portali Shprehja

Kjo veshje ia zbulon trupin e vërtetë Gëzimes

Gëzime Hamzaj është një emër që gjithmonë zgjon kureshtje me publikimet që bën.

Shumicën e kohës ajo kalon në lajm, duke goditur në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Si një femër me stil, përzgjedhjet e ndryshme të veshjeve nuk mungojnë asnjëherë.

Në imazhin e fundit, ajo shfaq linjat trupore me një veshje të ngushtë e që duket e veçantë.


Të Ngjajshme

Capital T feston ditëlindjen, ja sa vite i mbushi

admin

Bearti i ‘turpshëm’, e zuri Tea

admin

S’kishte ndodhur kurrë në Përputhen, Eri dhe Dori përplasen fizikisht: Çfarë ke ti me punën e leshit

admin

Leave a Comment