August 5, 2021
Portali Shprehja

Kjo veshje Yllkën e bën të duket bombë

Yllka Kuqi njihet për linjat trupore që ka. Ajo në çdo situatë duket bukur, andaj edhe qëndron aktive në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”. Duke publikuar imazhe të shumta, ajo në çdo moment qëndron aktive për ndjekësit që ka. Këtë herë, me një veshje pak më ndryshe, Yllka duket bombë e vërtetë. Pasi që kujdesin për […]

.

Të Ngjajshme

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

“Dy vajza u hodhën mbi veturën time”, Blero rrëfen momentin e sikletshëm dhe gjyqin që zgjati me vite

admin

Leave a Comment