March 1, 2021
Portali Shprehja

Kjo zonjë është vjehrra e Medes

Këngëtari i muzikës folk, popullore e zbavitëse, nuk është më i vetmi i famshëm brenda familjes, shkruan “Kosovarja”.

Me popullaritet, mbetet pas as Lulja, bashkëshortja e këngëtarit.

Lulja si pa pritur e pa kujtuar u bë shumë e ndjekur në rrjete sociale, e përfolur në media rozë, etj.

Ajo, na ka njoftuar me një pjesë të mirë të njerëzve të saj të afërt, e së fundi edhe me personin më të dashur për të, me nënën e saj.

Kjo është nëna e Lules e vjehrra e Medes, shkruan “Kosovarja”.


Të Ngjajshme

Antonela heqë dorë nga Mevlani- ia lë Ledjanës

admin

‘Ana e dytë’ dorëzohet, largohet vetëm dhe në lot nga Përputhen

admin

Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit

admin

Leave a Comment