Klaudia Pepa tregon aftësitë akrobatike duke pastruar me këmbë

Balerina Klaudia Pepa ka treguar edhe njëherë aftësitë e saj akrobatike, shkruan lajmi.net.

Derisa ndodhet në karantinë, ajo është shfaqur duke pastruar shtëpinë me anë të këmbëve.

“Bëni edhe ju si unë, vini në sfond këngë dhe gjeni një mënyrë të këndshme dhe simpatike për t’i bërë punët e shtëpisë. Publikoni video më bëni tag mua dhe unë do t’i publikoj në profilin tim”, u shpreh ajo.

Klaudia tash e sa vite jeton dhe vepron në Itali./Lajmi.net/

Të ngjajshme

Katy Perry fiton betejën e gjatë për “Dark Horse”

shprehja

Fansat e shpallën të vdekur, Era Istrefit nuk i bën përshtypje vazhdon heshtjen

shprehja

Bes Kallaku për Festën e Gruas uron tre femrat që ia ndryshuan jetën

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë