September 28, 2020
Portali Shprehja

Klea i dedikon fjalë emocionuese djalit në tremujorin e tij

Klea zgjodhi fjalët më të mira për tremujorin e Kridit.

Klea Huta dhe Elgit Doda ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë, ata u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan Krid.

Sot, Kridi i vogël mbushi plot tre muaj jetë, me këtë rast moderatorja zgjodhi fjalët më të mira për t’ia kushtuar atij.

Klea tha se djali i ka ndryshuar atë, ndërsa thotë se po shkallon për të dhe zgjodhi t’ia fotografojë vetëm këmbët.

“O mreti mames ti. U bene 3 muaj qe ma ke shkrire zemren o era ime mire. Me ke ndryshuar si njeri. Po shkalloj per ty. Edhe 100 dashuri. Ta puth mami kemben e vogel sa te postoj kete foto! Te dua Krid”, ka shkruar ajo.


Të Ngjajshme

Të dyja shtatzëna, ja çfarë pozave marrin Elita me motrën në ashensor

admin

Loredana e qon gishtin e mesëm para kamerës

admin

Reja e Gilit tregon format e përkryera nga palestra

admin

Leave a Comment