January 20, 2021
Portali Shprehja

Klea i dedikon fjalë emocionuese djalit në tremujorin e tij

Klea zgjodhi fjalët më të mira për tremujorin e Kridit.

Klea Huta dhe Elgit Doda ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë, ata u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan Krid.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Sot, Kridi i vogël mbushi plot tre muaj jetë, me këtë rast moderatorja zgjodhi fjalët më të mira për t’ia kushtuar atij.

Klea tha se djali i ka ndryshuar atë, ndërsa thotë se po shkallon për të dhe zgjodhi t’ia fotografojë vetëm këmbët.

“O mreti mames ti. U bene 3 muaj qe ma ke shkrire zemren o era ime mire. Me ke ndryshuar si njeri. Po shkalloj per ty. Edhe 100 dashuri. Ta puth mami kemben e vogel sa te postoj kete foto! Te dua Krid”, ka shkruar ajo.


Të Ngjajshme

Ja kur ndodhi takimi dhe puthja e parë mes Ramushit e Anitës

admin

Baby Gee ekspozon gjoksin në veshje sportive

admin

Kjo veshje ia nxjerrë në pah trupin bombastik Artës

admin

Leave a Comment