January 21, 2021
Portali Shprehja

Klopp dhe Mou sfidohen për 60 milionëshin e Serisë A

Kampionatet dhe Champions League sapo kanë filluar, por që tani ka filluar të mendohet për merkaton e janarit.

Inter-i, përveç situatës së Eriksen, mund të jetë në qendër të zërave të merkatos edhe për Milan Skriniar.

Qendërmbrojtësi sllovak nuk është në planet e trajnerit Antonio Conte dhe pak muaj më parë dukej se do të transferohej te Tottenham-i i Jose Mourinho-s.

Gjithsesi, operacioni ka dështuar në fund, por mund të realizohet në janar. Sipas ESPN, Spurs duket se do të kthehen në sulm për lojtarin në fillimin e vitit të ri.

Problemi është se do të duhet të mposhtin konkurrencën e Liverpool-it, me Jurgen Klopp që kërkon të gjejë një zëvendësues për Van Dijk, i cili ka mbyllur sezonin pas një dëmtimi serioz të pësuar në gju.

Inter e vlerëson 60 milionë euro kartonin e Skriniar.

.

Të Ngjajshme

United përmbys Fulham, Pogba e kthen në krye me një gol të çmendur!

admin

SUPERKUPA: Pirlo nuk feston, Insigne shpërthen në lot (VIDEO+FOTO)

admin

Ronaldo paralajmëron Milanin dhe Interin: Nuk jemi dorëzuar ende! Prisni…

admin

Leave a Comment