January 22, 2021
Portali Shprehja

Klopp ndal Barcelonën, bllokon mesfushorin e Liverpoolit

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka patur një bisedë të drejtpërdrejtë me mesfushorin e tij Georginio Wijnaldum. Ai është titullar fiks te kampionët e Anglisë, por ka vetëm 1 vit të mbetur në kontratë.

Holandezi ka pas vetes interesimin e Barcelonës dhe dukej i tunduar nga diçka e tillë. Bisedat për rinovim mes tij dhe ekipit anglez kanë ngecur, prandaj i nevojitej një bisedë me Kloppin.

Numri një i stolit e ka qetësuar dhe i ka kërkuar të qëndrojë në skuadër sipas asaj që shkruan The Sun. Palët kanë arritur marrëveshjen dhe shumë shpejt pritet që lojtari të rinovojë sërish.

.

Të Ngjajshme

Perotti mbyll sezonin pas dëmtimit unik. Fenerbahce: “Nuk kishim parë kurrë një gjë të tillë”

admin

Ish-e fejuara “thumbon” Morata-n: Nuk e ka pranuar kurrë që…

admin

Pioli thërret Mandzukic: E gjeta shumë mirë, mund të luajë bashkë me Ibrën

admin

Leave a Comment