October 2, 2022
Portali Shprehja

Koçan, një pensionistit i merren 1.500 euro

Një pensionist nga Koçani është mashtruar pasi i ka humbur 1.500 euro, njoftojnë nga MPB.

“Më datë 06.09.2022 në ora 15:30 në stacionin policor të Koçanit, 75-vjeçari, banorë i Koçanit, ka raportuar se rreth orës 10:00 në Koçan i është mashtruar nga një person dhe i janë marr një shumë prej 1.500 euro.

Sipas denoncimit, personi i ka thënë se ka pasur një aksident trafiku me një person tjetër, shtetas i huaj, dhe i ka kërkuar para.

Siç raportohet, ai i ka dhënë si garanci një orë, pas së cilës është larguar dhe nuk është kthyer më, pas së cilës viktima ka kuptuar se ishte mashtruar.

Rasti është duke u zbardhur.

.

Të Ngjajshme

Uragani shkatërrues gjunjëzoi pjesë të SHBA-së

“Vendi është 1 km larg nga vendi ku ka ndodhur aksidenti i 22-vjeçarit nga Kumanova”

admin

Gjendet një trup i pajetë në ujrat e lumit Vardar, dyshohet të jetë i 22-vjeçarit nga Kumanova

admin

Leave a Comment