May 26, 2022
Portali Shprehja

Kodra e Diellit “bllokohet” nga turistët

Qendra e skijimit Kodra e Diellit është vërshuar nga turistë këtë fundjavë.

Një varg i gjatë automjetesh është vënë re pasditen e sotme, të cilët po shtohen çdo minutë.

Tact Watches

Siç njoftojnë nga MPB-ja, zyrtarët policorë janë në rrugën nga qendra e skijimit për në Tetovë dhe po marrin masat e duhura për normalizimin e qarkullimit.

Të Ngjajshme

Mëngjesi i shpejtë: Omëletë në një bukë baguette

SHBA, BE dhe Britania e Madhe mbështesin hetimin e krimeve të luftës në Ukrainë

Zjarri kaplon spitalin, 11 foshnja vdesin si pasojë e flakëve

Leave a Comment