December 2, 2020
Portali Shprehja

Koha kur Donald Trump puthej me Angela Martinin

Angela Martini është një ndër vajzat me të bukura dhe tërheqëse.

Ajo gjithmonë ka ditur si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale.

Angelën e kemi parë në dalje të ndryshme publike të shihet në shoqërine e personazheve të njohur botërisht.

Mirëpo, disa foto të publikuara na kthejnë pas në kohë kur Presidenti amerikan Donald Trump shkëmbente puthje me modelen shqiptare Angela Martini.

Ata shihen në shoqërinë e njëri tjetrin gjatë një feste.

Nuk dihet nëse pati ndonjë gjë më shumë se ato puthje, por fotot ende e kësaj dite qarkullojnë dhe tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Të Ngjajshme

Reja e Gilit diplomon, dalin pamjet

admin

Kida pozon me flokë të lagura

admin

Engji e ndërron prapë fustanin

admin

Leave a Comment