September 27, 2020
Portali Shprehja

Kolarov-Inter, nesër hidhet firma në kontratë! Serbi del me të kuq sonte ndaj Turqisë (VIDEO)

Nesër është dita e Aleksandar Kolarov te Inter. Afron akordi: serbi është i dëshiruar dhe kërkuar nga Antonio Conte për mbrojtjen. Përvojë dhe cilësi, nesër lojtari pritet në Milano duke arritur nga Beogradi pas ndeshjes sonte ndaj Turqisë, ku ka dalë edhe me karton të kuq!

Alessandro Lucci është gjithashtu do të jetë me të. Dita e parë në Milano, e përbërë nga testet mjekësore dhe qasjet e para me Interin.

Historia e re e karrierës së Kolarov është gati të fillojë, i gatshëm të largohet nga Roma për t’u bashkuar me Interin dhe Conte.

.

Të Ngjajshme

Video: BENZIIII! Real barazon rezultatin, francezi shënon me fat

admin

Video: Asist i çmendur nga Ribery, Chiesa përmbys Inter-in

admin

Video: RAMOS nderon Realin, shënon me klas ndaj Betisit

admin

Leave a Comment