January 23, 2021
Portali Shprehja

Kolarov-Inter, nesër hidhet firma në kontratë! Serbi del me të kuq sonte ndaj Turqisë (VIDEO)

Nesër është dita e Aleksandar Kolarov te Inter. Afron akordi: serbi është i dëshiruar dhe kërkuar nga Antonio Conte për mbrojtjen. Përvojë dhe cilësi, nesër lojtari pritet në Milano duke arritur nga Beogradi pas ndeshjes sonte ndaj Turqisë, ku ka dalë edhe me karton të kuq!

Alessandro Lucci është gjithashtu do të jetë me të. Dita e parë në Milano, e përbërë nga testet mjekësore dhe qasjet e para me Interin.

Historia e re e karrierës së Kolarov është gati të fillojë, i gatshëm të largohet nga Roma për t’u bashkuar me Interin dhe Conte.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment