February 8, 2023
Portali Shprehja

Kolona deri në tri kilometra në kufirin Serbi-Kroaci

Bashkëatdhetarët të cilët po kthehen nëpër vendet ku ata jetojnë e punojnë, gjatë ditës së sotme janë përballur me pritje disa orëshe nëpër pika kufitare.

E kolona të gjata janë krijuar edhe në kufirin Serbi-Kroaci, gjë që poashtu ka shkaktuar pritje të gjata.

 

.

Të Ngjajshme

Tërmeti vdekjeprurës, Turqia hap dy pika të tjera kufitare me Sirinë

Taravari: Kemi marrëveshje me LSDM-në, nesër ose pasnesër do ta thirri kryesinë e partisë

admin

Mickoski dhe Gashi takohen në Kuvend (VIDEO)

admin

Leave a Comment