March 20, 2023
Portali Shprehja

Kolona të gjata në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, qytetarët publikojnë pamje

Kolona të gjata të automjeteve janë krijuar në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, raporton Express.

Shumë qytetarë kanë publikuar pamje nëpër rrjete sociale dhe janë ankuar për këtë.

Trafiku mund të jetë shkaktuar për shkak të hapjes së qendrës Prishtina Mall.

Të Ngjajshme

Raporti i DASH: Mungesa e pavarësisë në media dhe korrupsioni, problemet kryesore në Shqipëri

admin

Kompania e fuqishme evropiane Indaver investon në Ferizaj rreth 130 milionë euro, punëson rreth 300 punëtorë

admin

Pas urdhër-arrestit ndaj Putinit, Rusia hap hetim penal ndaj Gjykatës së Hagës

admin

Leave a Comment