October 21, 2021
Portali Shprehja

Komandant Hoxha mbështet kandidatin e opozitës në Çair Bekim Sali

Emrush Suma i njohur si komandant Hoxha ka shprehur mbështetje për kandidatin e opozitës shqiptare në Çair, Bekim Sali dhe Zudi Kokën si për bartës të këshillit komunal.

“Një takim miqësor me Emrush Suma dhe Zudi Enuzi Koka. Faleminderit komandant për përkrahjen, gjithmonë ke qenë fitimtar”, ka shkruar kandidatit Bekim Sali në rrjetin social Facebook.

Të dielën mbahen zgjedhjet e përgjithshme parlamentare në Maqedoni, ndërsa kandidati i opozitës Bekim Sali është konsideruar favorit për të fituar.

Të Ngjajshme

Policia me detaje për aksidentin në hyrje të Tetovës, një person ka humbur jetën

admin

Hoxha: Nuk jemi kundër që Alternativa të jetë në qeveri, edhe nëse e mbështesin Teuta Arifin në Tetovë

admin

Kapet dorë në rrugën Prilep-Manastir, arrestohet shoferi

admin

Leave a Comment