June 23, 2021
Portali Shprehja

Komentuesi: Valla bre Shyhret veç ma e re po bahesh…

Shyhrete Behluli dhe Gold Ag dje kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të ri. “Përhajr gjyshe” mban titullin kënga e lansuar nga dyshja e cila po pëlqehet e dëgjohet mjaft shumë. View this post on Instagram A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) Si zakonisht është Shyhretja ajo që ka marrë vëmendjen me paraqitjen e […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment