December 5, 2021
Portali Shprehja

Komuna e Gazi Babës ndau mjete për familjarët e viktimave të aksidentit Bullgari

Këshilli i Komunës së Gazi Babës sot ka sjellë vendim që të ndajë mjete për familjarët e viktimave në aksidentin tragjik në Bullgari më 23 nëntor 2021.

Në këtë seancë, e cila filloi me një minutë heshtje për 44 viktimat, u soll vendim që nga buxheti komunal të ndahen 450.000 denarë, si ndihmë për familjet e viktimave në aksident, njoftuan nga Komuna./TV21

Tact Watches

Të Ngjajshme

Trafikonin emigrantë të paligjshëm nga Kuba dhe India, dy shtetas të Serbisë arrestohen në Maqedoni

admin

Kufizohet shpejtësia e lëvizjes në rrugën Strugë – Qafë Thanë

admin

Ahmeti është plotësisht i informuar për marrëveshjen me Alternativën

admin

Leave a Comment