May 12, 2021
Portali Shprehja

Konfiskohen shtatë biçikleta në Vizbeg të Shkupit, dyshohet se janë të vjedhura

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se në Vizbeg të Shkupit janë konfiskuar shtatë biçikleta të cilat dyshohet se janë të vjedhura, transmeton Alsat. Biçikletat u gjetën gjatë kontrollit që policia ka realizuar në shtëpinë e personit E.H.  (29). Siç njofton Ministria e Brendshme, E.H.  është ndaluar ndërsa pas dokumentimit të plot të rastit, kundër tij do të parashtrohet padi konkrete.

.

Të Ngjajshme

Strugë-Qafëthanë, Nikollovski pa përgjigje për rindërtimin e rrugës

admin

Komitet për bashkëpunim ekonomik mes RMV-së dhe Greqisë

admin

Qytetarët: Veprimi i Artan Grubit, për pikë politike!

admin

Leave a Comment