February 26, 2021
Portali Shprehja

Konfiskohet drogë dhe armë në Manastir, arrestohen dy presona

Zyrtarë policorë nga njësiti për tregti të paligjshme të drogës dhe armëve pranë SPB-Manastir sot (20.02.2021) pas një urdhri paraprak ka kryer bastisje në shtëpinë e U.K. 34 vjeçar nga fshati Graeshnicë i Manastirit dhe SH.K. 29 vjeçar nga i njëjti fashat. Gjatë bastisjes janë gjetur dhe konfiskuar një sasi e armëve, marijuhanë, 566 fara të kanabisit dhe gjëra të tjera. Personat e lartpërmendur janë arrestuar dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të ngritët padi adekuate.

.

Të Ngjajshme

Në shekullin 21 banorët e Tetovës nuk kanë ujë

admin

554 raste të reja me COVID-19 dhe 8 viktima

admin

Rritet numri i të infektuarve nga Kovid-19, rreth 80 mijë të paraqitur për vaksinim

admin

Leave a Comment