November 25, 2020
Portali Shprehja

Konfiskohet drogë në Novo Sellë të Strumicës, arrestohet dileri

Gjatë ditës së sotme (20.11.2020) zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme -Strumicë kanë kryer kontroll në shtëpinë e 22 vjeçarit D.M. nga fshati Novo Sellë dhe në shtëpinë e gjyshes së tij, gjithashtu në Novo Sellë, dhe në të dyja lokacionet është gjetur dhe konfiskuar sasi e marijuhanës. Personi në fjalë është privuar nga liria dhe ndaj tij do të përgatitet padi adekuate nga Prokuroria Publike.

The post Konfiskohet drogë në Novo Sellë të Strumicës, arrestohet dileri appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Në kovid qendrat për 24 orë janë hospitalizuar 39 pacientë

admin

“I pushtetshmi”, Milloshoksi: Rasti është i motivuar politikisht

admin

Në pjesën më të madhe të vendit temperaturat e mëngjesit nën zero

admin

Leave a Comment