July 3, 2022
Portali Shprehja

Konjufca edhe sot në Hagë, do të takohet me Thaçin e Veselin

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, do të vazhdojë edhe sot takimet me ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, që po mbahen në Hagë.

Tact Watches

Ai sot, pritet të takohet me ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish-kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli.

Konjufca dje është takuar me Rexhep Selimin, Jakup Krasniqin, Pjetër Shalën, Hysni Gucatin e Nasim Haradinajn.

Kujtojmë që Gucati e Haradinaj janë dënuar më 4 vjet e gjysmë burgim nga Gjykata Speciale.

.

Të Ngjajshme

“Kurseni energji”, Gjermania paralajmëron qytetarët për mungesë të gazit

Nëse ju enjten gishtat vuani nga kjo sëmundje

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Leave a Comment