January 28, 2022
Portali Shprehja

Koronavirusi godet Milanin. Pas Tatarusanu, një tjetër futbollist i infektuar. Emri mbahet sekret, por dyshimet…

Një tjetër futbollist, përveç portierit Ciprian Tatarusanu, është pozitiv me Covid te Milani. Ka qenë vetë klubi kuqezi që zyrtarizoi infeksionin e ri me një shënim të shkurtër: “AC Milan njofton se pas kontrolleve të kryera përmes tamponëve, një lojtar rezultoi pozitiv me Covid-19.

U njoftuan menjëherë autoritetet kompetente shëndetësore”, thuhet në një. njoftim për shtyp në faqen e internetit të klubit kuqezi. Milani të enjten më 6 janar do të përballet me Romën e Mourinhos në San Siro.

Tact Watches

Milani u stërvit në Milanello në kuadër të ndeshjes kundër Romës. Leao, Ibra dhe Rebic të rikthyer në grup, të rikuperuar për ndeshjen ndaj verdhekuqve.

Theo Hernandez zhvilloi një seancë të personalizuar. Megjithatë, gjendja e tij nuk është shqetësuese.

Sot mungoi Castillejo dhe dyshimet se lojtari me Covid mund te jete ai jane te medha.

.

Të Ngjajshme

Barça nuk dorëzohet, Laporta zbarkon në Madrid për të zhbllokuar situatën e Morata

admin

“Çfarë po më shikojnë sytë”, vakti i Reece James “frikëson” Chilwell

admin

Dortmundi ofron 45 milionë për Scamacca, lojtari dëshiron të presë Interin në verë

admin

Leave a Comment