Koronavirusi i bën bashkë edhe dy lojtarët më të urryer mes vete

I njëjti është rasti edhe mes dy yjeve të NBA, Joel Embiid dhe Karl Towns.

Dyshja njihet për urrejtjen e madhe që e kanë mes vete, por pandemia e koronavirus duket se ka ndryshuar gjithçka për një çast, transmeton lajmi.net.

Towns njoftoi përmes një video se nëna e tij është në gjendje kome për shkak të COVID-19.

Dhe vetëm para pak momentesh ka ardhur edhe reagimi i yllit të 76ers.

”Jemi me ty vëlla! Ne do të vazhdojmë të lutemi”, shkroi Embiid në Twitter, duke aluduar te Towns, i cili gjendet në një situatë të vështirë familjare. /Lajmi.net/ 

Të ngjajshme

Alaba me shumë gjasë do të largohet nga Bayern Munich

shprehja

Kombëtarja e Kosovës nisi përgatitjet për miqësoren me Suedinë

shprehja

Fillojnë bisedimet, Mbappe i gatshëm të nënshkruajë me top klubin evropian

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë