November 29, 2021
Portali Shprehja

“Kosova është Shqipëri” para syve të Serbisë në stadiumin e Lisbonës (VIDEO)

Disa tifoze shqiptare te pranishem sonte ne Lisbone kane menduar qe te vendosin nje mesazh ne tribunat e stadiumit, me mesazh te qarte: Kosova eshte Shqiperi!

Nje mesazh qe me siguri do te kene lexuar edhe futbollistet e Serbise, teksa ne fund megjithate ata kane festuar kualifikimin e merituar ne Boteror pas nje super ndeshje ndaj Ronaldos & Co, ku disavantazhin fillestar e kthyen ne force dhe permbysen gjithcka me Mitrovic ne minuten e fundit.

Tact Watches

Video e JOQ

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment