September 27, 2022
Portali Shprehja

Kosovë/ 2 të vdekur nga kovidi dhe 869 pozitiv

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se nga 2,703 testime të bëra 869 persona kanë rezultuar me coronavirus.

MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit dy persona kanë vdekur nga coronavirusi.

Në njoftim thuhet se janë shëruar 2,703 persona, ndërkaq në total numri i rasteve aktive është 6,527.

Ministria po ashtu njofton se brenda 24 orëve janë vaksinuar 50 persona.

.

Të Ngjajshme

Hoteli gjigant në formë Hëne, pritet të ndërtohet në Dubai

Princi Salman emërohet kryeministër i Arabisë Saudite

Saraçini: Dezinformatat janë kërcënim për sigurinë e shtetit

Leave a Comment