July 27, 2021
Portali Shprehja

Kosovë, e mitura del nga shtëpia për të bashkëjetuar me të dashurin – Iliria News Agency

Babai në Klinë ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia, me qëllim të bashkëjetesës me të dashurin.

Njësitë policore e kanë takuar babanë e të dyshuarit i cili ka thënë se nuk është në dijeni për vendndodhjen e djalit.

I dyshuari dhe viktima ende nuk janë takuar nga policia. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Rasti vazhdon të hetohet./arbresh.info

Të Ngjajshme

Bullgarët në Kushtetutën e Maqedonisë – Iliria News Agency

admin

Vijojmë çdo ditë pa u ndalur me vaksinimin masiv në të gjithë vendin – Iliria News Agency

admin

NJË PERSONI NË AEROPORTIN E PRISHTINËS I GJENDET NJË ELEKTROSHOK – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment