June 22, 2021
Portali Shprehja

Kourtney Kardashian tregon arsyen e ndarjes nga Scott Disick

Kourtney Kardashian zbulon arsyen e ndarjes nga Scott Disick Ekipi i “Keeping Up With The Kardashians” ka realizuar së fundmi një intervistë me Andy Cohern. Ndër të tjera, motrat e këtij reality show treguan se u lodhën shumë nga spektakli dhe ndaj vendosën që pas 20 vitesh t’i jepnin fund. Një ndër temat që u […]

.

Të Ngjajshme

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Gruaja e Labit vërehet që ka humbur shumë kilogramë

admin

Ronela Hajati tregon se për çfarë i lutet Zotit

admin

Leave a Comment