18.5 C
Skopje
July 16, 2019
BLUE

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

Tact

Këngëtarja pa komplekse, e vërtetuar kjo, ka dalë nudo ditët e fundit dhe fotot e saj fillimisht janë shpërndarë në mediat e huaja.

Bleona Qerreti është me pushime në Sardenja të Itali, ku edhe janë shkrepur fotot, por sikur të mos mjaftonte vetëm ka, shumë portale i kanë postuar pa asnjë censurim të imazheve.

Herë pa mbathje e herë pa sytjena, Bleona ka bërë që aparatet fotografike të drejtohen nga ajo.

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që 39-vjeçarja nuk ngurron të shfaqet topless para syve të të tjerëve.

Shtuar më 11/08/2018,
ora 15:45Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Dua Lipa pozon me fanellën e Prishtinës

shprehja