November 29, 2021
Portali Shprehja

Kreu i policisë i martuar shkarkohet nga detyra pas lidhjes me oficeren 21 vjeçare super-seksi

Për marrjen e vendimit hetuesit e brendshëm kishin parë mesazhet me përmbajtje seksuale te 38 vjeçarit Daniel Greenwood për oficeren e re Caitlin Howarth.

Si Greenwood edhe 21 vjeçarja Howarth, janë pezulluar nga detyra raproton e përditshmja The Sun.

Tact Watches

Të tjerë oficerë dilnin në mbrojtje të oficerit të vjetër që punon prej shumë vitesh në polici.

Oficerja e re Howarth ka ndërkohë 10 mijë ndjekës në rrjetet sociale si Instagram dhe rregullisht poston foto ekstravagante të vetes në veshje provokuese.

Kreu rajonal i policisë John Robins pritet të japë vendimin final për çështjen.

Hetimet vazhdojnë.

Të Ngjajshme

Si ta kuptoni që jeni më inteligjentë nga çfarë mendonit?

admin

Dorëshkrimi i teorisë së relativitetit nga Ajnshtajn shitet për shifrën rekord në ankand

admin

Pse në Angli ka kaq shumë kabina telefonike kur tashmë të gjithë kanë celularë?

admin

Leave a Comment