April 17, 2021
Portali Shprehja

Krim në familje, burri vret gruan me thikë në Fier

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në lagjen “Sheq i Madh” në qytetin e Fierit të Shqipërisë.

29-vjeçari ka goditur me thikë në ambientet e brendshme të shtëpisë bashkëshorten e tij,e cila ka ndërruar jetë.

Janë ngritur pika kontrolli në hyrje-dalje të qytetit dhe po punohet për kapjen e autorit, i cili është larguar nga vendngjarja./A2 CNN

.

Të Ngjajshme

Prokuroria: I dyshuari për vrasjen e 27-vjeçarit në Mitrovicë ishte me një polic jashtë detyrës

admin

Policia me detaje për vrasjen e 27 vjeçarit dhe plagosjen e dy të tjerëve në Mitrovicë

admin

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment