August 5, 2021
Portali Shprehja

Krizë në Mal të Zi – partneri i koalicionit largohet nga qeveria, Krivokapiq humb shumicën parlamentare – Iliria News Agency

Krizë në Mal të Zi – partneri i koalicionit largohet nga qeveria, Krivokapiq humb shumicën parlamentare – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Komandanti famëkeq i luftës së Kosovës shpallet qytetar nderi në Serbi – Iliria News Agency

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit, ky i fundit e mbështeti pushtimin rus të Krimesë – Iliria News Agency

admin

Ky është projekti i frikshëm që po përgatitet për Kosovën – ky politikan shqiptar po mbështet lojën e Serbisë! – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment