June 27, 2022
Portali Shprehja

Kryediplomati turk në Kosovë, Pacolli i shtron darkë në shtëpinë e tij në Hajvali

Kryediplomati turk, Davut Cavusoglu po qëndron për vizitë në Kosovë, ndërsa kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli e ka mirëpritur atë në shtëpinë e tij.

Tact Watches

Këtë e ka bërë të ditur vet Pacolli nëpërmjet një fotografie të shpërndarë në Facebook.

“Një mbrëmje e bukur në ambient familjar, me Ministrin e punëve të jashtme të Turqisë, mikun tim dhe mikun e Kosovës”, ka shkruar Pacolli ngjitur fotografisë.

.

Të Ngjajshme

Turqia kritikon BE-në për atë që i bëri Ballkanit Perëndimor në Samitin e fundit

admin

Zhoao Feliks, me një deklaratë mbyll dyert Mançester Sitit

Sheikët e Njukasëllit kërkojnë blerjen e Brojës

Leave a Comment