February 28, 2021
Portali Shprehja

Kryeministri apo presidenti duhet të zgjedhet i pari në Kosovë? flasin ekspertët kushtetues – Iliria News Agency

Kryeministri apo presidenti duhet të zgjedhet i pari në Kosovë? flasin ekspertët kushtetues – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Serbia po i arreston banorët e Bujanocit dhe po ua konfiskon dokumentet – Iliria News Agency

admin

Rama më mirë ndihet kur e takon Vuçiqin se sa kryeministrin e Kosovës – Iliria News Agency

admin

Mbi 20 mijë zarfe me vota nga diaspora janë refuzuar – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment