September 25, 2022
Portali Shprehja

Kryeministri Rama reagon pas vdekjes së Elizabetës: ”Goodbye Queen”

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka dhënë një mesazh lamtumirës me rastin e ndarjes nga jeta, të Mbretëreshës Elizabeta.

”Goodbye Queen”, shkruan kryeministri shqiptar, përcjell klankosova.tv, dedikim të cilin ai e ka shoqëruar edhe me një imazh ku paraqet figurën mahnitëse të mbretëreshës tashmë të ndjerë britanike.

Të Ngjajshme

Turqia “godet” Rusinë: S’i njohim referendumet në Ukrainë!

admin

Abazoviq: Kurrë nuk ka qenë më i mirë se sot bashkëpunimi me Serbinë dhe Vuçiqin

admin

​Rama: Serbia ta njohë dhe t’i kërkojë falje Kosovës

admin

Leave a Comment